O firmie

OLIWKA24 - magazyn produktów (foto 1)

Magazyn (foto 1)

Sklep ze zdrową żywnością oliwka24.pl jest firmą powstałą przy współpracy z Hurtownią Artykułów Spożywczych T.T. Buczak, która od 1990 roku zajmuje się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie małopolski i ma ugruntowaną pozycję na rynku. Wykorzystując bogate doświadczenie Hurtowni, sklep internetowy oliwka24.pl dokłada wszelkich starań, aby zoptymalizować i doskonalić cały serwis sprzedażowy.

OLIWKA24 - magazyn produktów (foto 2)

Magazyn (foto 2)

Asortyment do naszego sklepu dobieramy z najwyższą starannością. Zachowując wierność filozofii „zdrowej żywności”, w procesie doboru asortymentu przywiązujemy dużą wagę do maksymalnego eliminowania produktów zawierających w swoim składzie dodatki, mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Klienci, którzy w trosce o zachowanie dobrego zdrowia wybierają lepszej jakości żywność, znajdą w naszym sklepie wiele propozycji do przygotowania zdrowych posiłków dla całej rodziny.

Szczególnie duży nacisk kładziemy na rozwijanie asortymentu pochodzącego z upraw ekologicznych. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty BIO posiadają odpowiednią certyfikację, potwierdzającą, że pochodzą wyłącznie z rolnictwa ekologicznego.

OLIWKA24 - magazyn produktów (foto 3)

Magazyn (foto 3)

W sklepie internetowym ze zdrową żywnością oliwka24.pl znajdują się produkty kilkudziesięciu znanych i renomowanych polskich producentów oraz importerów. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze magazynowej (około 95% produktów z naszej oferty jest dostępne w magazynie) możemy zagwarantować swoim Klientom możliwie niski koszt oraz maksymalnie krótki czas realizacji zamówienia.

Sklep ze zdrową żywnością oliwka24.pl nieprzerwanie wzbogaca i rozwija swoją ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz współpracującej z naszym sklepem hurtowni spożywczej TT. Buczak pod adresem https://www.ttbuczak.eu/.