O firmie

Sklep ze zdrową żywnością oliwka24.pl powstał w 2014 roku przy współpracy z Hurtownią Artykułów Spożywczych T.T. Buczak, która zajmuje się dystrybucją artykułów spożywczych od 1990 roku. Swoją działalność prowadzi na terenie całej małopolski i ma ugruntowaną pozycję na rynku. Korzystając z bogatego doświadczenia Hurtowni spożywczej, nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby zoptymalizować i doskonalić cały serwis sprzedażowy.

Jako pasjonaci zdrowego odżywiania oraz wspomagania zdrowia w oparciu o naturalne metody leczenia, asortyment do naszego sklepu dobieramy z najwyższą starannością. W procesie doboru asortymentu przywiązujemy dużą wagę do maksymalnego eliminowania produktów zawierających w swoim składzie dodatki mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie i dobrą kondycję organizmu człowieka. Odrzucamy wszystko, co wątpliwe.

Dbamy o szeroki wybór produktów dla osób o szczególnych potrzebach żywieniowych, takich jak osoby na diecie bezglutenowej, czy diabetycy. Mając świadomość braku powszechnej dostępności tej kategorii produktów, staramy się, aby nasz Klient mógł w sklepie oliwka24.pl zaopatrzyć się kompleksowo.

Osoby, które w trosce o zachowanie dobrego zdrowia wybierają lepszej jakości żywność, znajdą w naszym sklepie wiele propozycji do przyrządzenia, wykwintnych, a zarazem zdrowych posiłków dla całej swojej rodziny.

oliwa

plantacja herbaty

 

 

 

 

 

 

 

Wyjątkowo duży nacisk kładziemy na wzbogacanie i rozwój asortymentu pochodzącego z ekologicznych upraw.  Sprzedawane w naszym sklepie produkty BIO posiadają odpowiednią certyfikację, potwierdzającą, że pochodzą wyłącznie z rolnictwa ekologicznego, tak, aby nasz Klient mógł mieć pewność, że sięgając po produkty eko, wybiera zdrowie.

W naszym sklepie z żywnością naturalną oliwka24.pl znajdują się produkty kilkudziesięciu renomowanych i znanych polskich producentów oraz importerów. Za sprawą silnie rozbudowanej infrastruktury magazynowej (około 95% produktów z naszej oferty jest dostępne w magazynie) możemy zapewnić swoim Klientom możliwie niski koszt oraz maksymalnie krótki czas realizacji zamówienia. Nasi Klienci mogą liczyć na wysyłkę zamówienia nawet tego samego dnia, w którym zostało ono złożone.

grzyby leśne

mieszanka orzechów

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z powstaniem naszego sklepu oliwka24.pl założyliśmy również bloga, na którym systematycznie umieszczamy nowe wpisy, gdzie przybliżamy właściwości zdrowotne, sposób użycia, a także dawkowanie nowych, mało znanych na rynku produktów. Dbamy o to, aby Klienci mogli zdobyć więcej informacji o produkcie, zanim się na niego zdecydują.

Uczestniczymy w targach zdrowej żywności, gdzie szukamy nowych propozycji, które będziemy mogli włączyć do oferty sprzedażowej naszego sklepu. Przed dopuszczeniem produktu do sprzedaży uważnie i starannie analizujemy jego skład, aby nie znalazły się w nim komponenty niekorzystne dla zdrowia.

Sklep ze zdrową żywnością oliwka24.pl nieprzerwanie wzbogaca swoją ofertę, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz współpracującej z naszym sklepem hurtowni spożywczej TT. Buczak.

pszczoła

koszyk pomidorów