Nowe produkty

Sklep internetowy Oliwka24 stara się stale odświeżać i uatrakcyjniać swoją ofertę wprowadzając nowe, ciekawe produkty. Każdy z nas lubi urozmaicać swoje menu, ponieważ jednostajny i monotonny jadłospis nie służy ani naszemu zdrowiu, ani też smakowi. Każdy, kto chce być na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na rynku zdrowej żywności powinien odwiedzać stronę naszego sklepu.

Regularnie uczestniczymy w targach zdrowej żywności, skąd czerpiemy inspiracje do poszerzania naszej oferty sprzedażowej. Pozyskiwanie nowych dostawców stanowi istotny i bardzo wartościowy element budowania nstategii sprzedażowej.

Na kartach informacyjnych produktu zamieszczamy bogate opisy, aby nasi Klienci mogli dobrze poznać nowy produkt, zanim zdecydują się na jego zakup. Jeśli wprowadzana „nowość” posiada bardzo szerokie właściwości prozdrowotne, na naszym blogu publikujemy również wpis na ten temat, o czym informujemy na face booku.

Dbamy o to, aby nasz sklep online dawał nie tylko możliwość zaopatrywania się w zdrowe produkty, ale również, aby nasi Klienci; często pasjonaci zdrowej żywności, mogli zdobywać i poszerzać wiedzę na temat walorów leczniczych oferowanych produktów.