Napoje likopenowe

napoje likopenowe

Wytwarzane przy wykorzystaniu w pełni naturalnych składników i najnowocześniejszej technologii – napoje likopenowe zyskują coraz większą popularność wśród kupujących. Czym są, czym się wyróżniają i dlaczego właśnie o nich warto dowiedzieć się czegoś więcej?

Co to jest?

Soki likopenowe, ze względu na obecność likopenu; bardzo silnego antyoksydanta, uznawane są za drogocenne pod względem właściwości  preparaty, polecane wszystkim tym, którzy pragną opóźnić proces naturalnego starzenia się oraz dbają o to, by jak najdłużej zachować młodość i zdrowie skóry. Napoje z likopenem mają własności silnie regenerujące i odbudowujące połączenia międzykomórkowe, przez co śmiało można stwierdzić, że skutecznie wspierają walkę z zagrożeniami cywilizacyjnymi, czyhającymi na człowieka w każdej sytuacji.

Skład

Uznawany za jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, likopen, jest głównym składnikiem napojów likopenowych. W skład w pełni naturalnego napoju, bez konserwantów i sztucznych barwników, wchodzą także owoce – te, które tworzą smakową gamę napojów dostępnych aktualnie w sprzedaży. Napoje likopenowe skutecznie orzeźwiają i dostarczają niebywałej przyjemności podczas ich picia.
Jako ciekawostkę warto dodać, że patent na produkty likopenowe opracowany został w amerykańskich laboratoriach.

Soki Lycolife

Soki z oferty LycoLife, wzbogacone o naturalny likopen, dostępne są aktualnie w sześciu wyjątkowych kompozycjach smakowych, w butelkach o pojemności 300 ml. Dostępne w sprzedaży smaki to:

  • jabłko – żurawina
  • jabłko – winogrono
  • jabłko – brzoskwinia
  • jabłko – granat
  • gruszka
  • wieloowocowy

Soki wyprodukowano przy wykorzystaniu samych naturalnych składników, opierając się na legendarnej, amerykańskiej produkcji. Soki te to produkty bez cukru, sztucznych konserwantów oraz barwników.

Ich korzystny wpływ na zdrowie i zachowanie pełni młodości jest potwierdzony przez szerokie grono zadowolonych konsumentów. W każdej chwili można do nich dołączyć i rozpocząć własną, niepowtarzalną przygodę z orzeźwiającym smakiem pełnym zdrowia i witamin. Bo każdy z nas zasługuje na znakomity smak, porcję niespotykanej energii i gwarancję naturalnych, pełnych substancji odżywczych składników.

Nie pozostaje życzyć nic innego, jak zdrowego, smacznego życia każdego dnia! Na długie lata w młodości ducha i… ciała.


Inne podkategorie

Mleko ryżowe  Ι  Napoje owocowe