Musli i crunchy

musli, crunchyMusli to mieszanka suszonych owoców, płatków zbożowych, orzechów i nasion. Wszystkie te składniki są skarbnicą wielu witamin (głównie z grupy B) i minerałów niezbędnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Rację mają ci, którzy rozpoczynają dzień od porcji musli zalanych ciepłym mlekiem. Serwują oni w ten sposób swojemu żołądkowi ciepły posiłek przed wyjściem z domu, co bardzo istotne szczególnie jesienią i zimą, a także dostarczają organizmowi energii i witamin.

Musli to głównie pochodzące z płatków węglowodany złożone, które organizm wolno trawi, dając na długo uczucie sytości. Poza węglowodanami w musli znajdziemy również dużo błonnika korzystnie wpływającego na proces trawienia.

Obecnie dostępne są różne mieszanki wchodzące w skład musli, co sprawia, że produkt ten nigdy się nie nudzi. Zdrowa żywność sklep online oliwka24 zamieścił na swojej stronie szeroką ofertę musli, w której znajdziemy m. in. musli SANTE, crunchy SANTE, musli BENUS i musli RADIX-Bis. Jeśli chodzi o rodzaje musli, największym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się: musli czekoladowe, musli tradycyjne, musli fitness, musli owocowe oraz musli bez cukru (Sante).

Również INCOLA wśród swoich produktów posiada ofertę musli bezglutenowych, a wśród nich: musli bezglutenowe z truskawkami i malinami oraz z amarantusem. Zarówno musli bezglutenowe, jak i musli bez cukru to produkty o wyjątkowych walorach zdrowotnych. Musli te mają wartości odżywcze charakterystyczne dla tych produktów, a dodatkowo pozbawione są odpowiednio glutenu lub cukru, składników, których wielu z nas unika w swojej diecie z wyboru, bądź z konieczności.