Kawa i kakao

kawa kakaoPochodząca z Etiopii kawa to napój, który od wielu lat gości na naszych stołach. Jest to wyśmienity napar, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie dnia, wiele zaś uznaje go za dopełnienie smakowitych deserów. Sekret najlepszej kawy tkwi w jej prawidłowym parzeniu, podczas którego uwalniane są skrywane aromaty. Kawa zbożowa inka to napój, który spożywać można na gorąco oraz w mrożonej postaci, czarną lub z wieloma dodatkami smakowymi. Kupić można ją zarówno w ziarnach, a także jako kawę mieloną oraz rozpuszczalną. Właśnie dzięki temu kawa ma swoich zagorzałych zwolenników, którzy szczególnie chwalą i polecają swój ulubiony rodzaj i gatunek.

W naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością Oliwka24 znajdziecie Państwo mnóstwo rozmaitych kaw, które pić mogą zarówno dorośli, jak i dzieci, czy kobiety w ciąży. Klienci naszego sklepu mogą wybierać spośród kilku rodzajów kawy zbożowej (kawa Inka), wśród których znajdują się: rozpuszczalna kawa orkiszowa, rozpuszczalna kawa z cykorii, Inka klasyczna, Inka zbożowa bezglutenowa. W ofercie dostępna jest także mielona kawa zielona  korzystnie wpływająca na utratę zbędnych kilogramów.

Kakao to napój, którego smak szczególnie przypada do gustu wszystkim małym konsumentom. Jednak jest to nie tylko przysmak dzieci, ale i wielu dorosłych. Smaczny i zdrowy, warto więc pić ten napój jak najczęściej, by korzystać z licznych dobrodziejstw, jakie zapewnia organizmowi. Oprócz kakao BIO polecamy też, zdaniem naszych Klientów, jedną z najlepszych czekolad do picia BIO firmy Mount Hagen.

Oferta sklepu online Oliwka24 obejmuje również proszek z chleba świętojańskiego (mąkę z chleba świętojańskiego) o nazwie karob, będący znakomitym, a zarazem zdrowym zamiennikiem kakao.