Grzyby


grzyby

Podkategorie

Grzyby marynowane  Ι  Grzyby suszone  Ι  Koncentrat grzybowy

Grzyby uwodzą nas swoim smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Prawdziwi miłośnicy grzybobrania z pewnością najbardziej kochają jesień, bo na tę porę roku właśnie przypada największy wysyp różnych gatunków grzybów. Grzyby zawierają witaminy, sole mineralne i substancje aktywne, które korzystnie wpływają na nasz organizm.

Z pewnością najlepiej smakują samodzielnie zebrane grzybki: borowiki, podgrzybki, rydze, kanie, czy maślaki. Wielu z nas z pewnością zasmakowało w rydzach z patelni, czy smażonej, panierowanej w jajku i tartej bułce kani. Dodanie zaś suszonych grzybów do zupy, czy bigosu poprawia znacznie smak tych potraw. Jeśli jednak nie uważamy się za znawców gatunków grzybów, bądź też nie jesteśmy pasjonatami leśnych wędrówek, a lubimy rozkoszować się darami runa leśnego, możemy nabyć grzyby w ulubionej przez siebie postaci.

Nasz sklep internetowy poleca grzyby suszone producenta znanego i cenionego na rynku. Firma GUZIK prowadzi skup i sprzedaż grzybów suszonych od 1989 r. Oprócz tej postaci grzybów Klienci sklepu Oliwka24 znajdą także grzyby marynowane oraz koncentrat grzybowy, który doskonale nadaje się do przyrządzania zup i sosów.

Królem wśród grzybów jest niewątpliwie borowik ceniony za wyjątkowo mięsistą strukturę. Chętnie kupowane przez pasjonatów grzybów są także podgrzybki, koźlarze czerwone, kurki, gąski i popularne maślaki.

Grzyby w naszym sklepie internetowym: