Grzyby


grzyby

Podkategorie

Grzyby marynowane  Ι  Grzyby suszone  Ι  Koncentraty grzybowe

Grzybki uwodzą nas swoim smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Prawdziwi miłośnicy grzybobrania z pewnością najbardziej kochają jesień, bo na tę porę roku właśnie przypada największy wysyp różnych gatunków grzybków. Produkty zawierają witaminy, sole mineralne i substancje aktywne, które korzystnie wpływają na nasz organizm.

Z pewnością najlepiej smakują samodzielnie zebrane grzybki: borowiki, podgrzybki, rydze, kanie, czy maślaki. Wielu z nas z pewnością zasmakowało w rydzach z patelni, czy smażonej, panierowanej w jajku i tartej bułce kani. Dodanie zaś suszonych grzybów do zupy, czy bigosu poprawia znacznie smak tych potraw. Jeśli jednak nie uważamy się za znawców gatunków grzybków, bądź też nie jesteśmy pasjonatami leśnych wędrówek, a lubimy rozkoszować się darami runa leśnego, możemy nabyć produkty w ulubionej przez siebie postaci.

Nasz sklep internetowy poleca grzybki suszone producenta znanego i cenionego na rynku. Firma GUZIK prowadzi skup i sprzedaż grzybów suszonych od 1989 r. Oprócz tej postaci grzybów Klienci sklepu Oliwka24 znajdą także grzybki marynowane oraz koncentrat grzybowy, który doskonale nadaje się do przyrządzania zup i sosów.

Królem wśród grzybków jest niewątpliwie borowik ceniony za wyjątkowo mięsistą strukturę. Chętnie kupowane przez pasjonatów grzybów są także podgrzybki, koźlarze czerwone, kurki, gąski i popularne maślaki.